Büszkeségeink:

MADÁR BENDEGÚZ

Madár Bendegúz 2. osztályos tanulónk III. helyezést ért el a Reformáció 500 éves évfordulója alkalmából Diósjenőn megrendezett futóversenyen.

KUCSERA PANKA

Iskolánk 3-4. osztályosainak munkái részt vettek a ZOOM Egyesület szervezésében létrejött "Határtalanul felnőni" című gyermekrajz kiállításon Balassagyarmaton. Kucsera Laura Panka (4. o.) külön könyvjutalomban is részesült.

SIPOS NIMRÓD, ZEKE GYŐZŐ

Sipos Nimród (3.osztály) és Zeke Győző (2.osztály) szép eredményeivel büszkélkedhetünk, már a tanév legelején!
II.NŐTINCSI KAJAK-KENU KUPA ... 2017.szeptember 7. ... 200 méteren 4., 5. helyezés

PINTÉR LIZA, FRIESZ ANNA

Április 10-én két diákunk részt vehetett az Arany János születésének 200. évfordulója alkalmából megrendezett szavalóversenyen Nógrádsápon. Bodor Zsuzsa néni felkészítésében PINTÉR LIZA és FRIESZ ANNA szerepeltek szép eredménnyel.

ANTALIK DÁVID

Gratulálunk ANTALIK DÁVID 2. osztályos tanulónknak, aki a nőtincsi kajakosokkal már a második erőfelmérő versenyzésen van túl, és nagyon szép eredményekkel térhetett haza, amint arról a fényképek is tanúskodnak.

LIESZKOVSZKI LILLA, FRIESZ ANNA, HORNOS ZSÓFI

Büszkék vagyunk három diákunkra, úgymint: LIESZKOVSZKI LILLÁRA (2.osztály), FRIESZ ANNÁRA (3.osztály), HORNOS ZSÓFIÁRA (4.osztály), akik bejutottak a Rétsági Általános Iskolában megrendezett SZÉPÍRÓ verseny területi fordulójára, ahol 8 iskola közel 30 legszebben író tanulója mérhette össze tudását. Külön örömmel tölt el bennünket, hogy HORNOS ZSÓFI 2. HELYEZÉST ÉRT EL KORCSOPORTJÁBAN!

SZŐCZEY ANDRIS

SZŐCZEY ANDRIS a rétsági Kereplő Néptánc Egyesület által szervezett népdal éneklő versenyen ezüst fokozattal végzett.

KUCSERA PANKA

KUCSERA PANKA a Donovalyban megrendezett Honda Kupán (Amatőr Síverseny) 2007-es születésűek között ezüstérmet szerzett!

ANTALIK DÁVID

Nógrádmegyeren, a Mikszáth Kálmán napok keretében megrendezett Szép olvasási versenyen ANTALIK DÁVID 1-2 osztályos kategóriában II. helyezést ért el.

HORNOS ZSÓFIA

HORNOS ZSÓFI ezüst oklevelet nyert Környezetismeret tantárgyból a 2016-17. évi Tudásbajnokságon.

Tudj meg többet iskolánkról!

OM azonosító: 200859
2641 Berkenye, Petőfi utca 27.
E-mail: berkenyesuli@gmail.com